• Romiešu žalūzijas mehānisms, romiešu žalūzijas

  Ir ļoti būtiski izvēlēties pareizo mehānismu romiešu žalūzijām, kas nodrošinātu to vieglu darbināšanu atverot mīksto romiešu žalūziju audumu un nodrošinot estētisku izskatu. Diemžēl lielākoties romiešu žalūziju mehānismi, kas ir tirdzniecībā, sastāv no diezgan primitīvām sastāvdaļām, tādēļ pats romiešu žalūzijas audums deformējas, maliņas nav taisnas un stīgas pinās un ķerās.
  Mēs jums piedāvājam izvēlēties augstas kvalitātes romiešu mehānismu. Jūs variet nopirkt atsevišķi mehānismu un aizkaru sašūt paši vai pasūtīt pie šuvēja (tādējādi ieekonomējot 50-100EUR, jo daudzos aizkaru salonos mehānismi ir dārgāki). Mēs varam arī piedāvāt romiešu žalūzijas no rullo tipa audumiem.

  Mūsu romiešu žalūzijas tiek vadītas vai nu ar ķēdītes, vai auklas palīdzību. Tā ir laba alternatīva tradicionālajiem aizkariem – jūsu māja izskatīsies mājīgi, eleganti un moderni tai pat laikā. Izmantojot šo īpašo mehānismu, varam pacelt žalūziju vajadzīgajā augstumā un nofiksēt.

  Uzstādot romiešu žalūziju, jums būs nepieciešams ne tikai mehānismas, bet arī citas žalūzijas detaļas, ko arī var iegādāties pie mums.


  Par mums:
  Jau kopš 1993. gada mēs pārdodam romiešu žalūzijas mehānismus un romiešu žalūzijas.
  Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi.

  Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu žalūziju garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams.
  +mēs varam izgatavot romiešu žalūzijas ātrā laikā, par tik cik visi izejmateriāli ir uz vietas noliktavā
  + jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu, jo izejmateriāli tiek iepirkti tieši no ražotāja
  + noliktavā pieejamas visa veida detaļas.


  Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: [email protected], vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr.Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) - šeit būs iespēja apskatīt romiešu žalūziju paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.

  Ziņot par šo sludinājumu


  Atrašanās vieta:Rīga
  Stāvoklis:Jauns
  Cena:10.00 €
  Foto:
  Tālrunis:(+371)25-556-555
  E-mail:Sūtīt epastu
  WWW:Apskatīties

  Pievienot Atgādinājumu Skatīt visus sludinājumus no