• Moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem

  Atlaides līdz 75%! Mūsu produkti: moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem, rāmjveida pretinsektu tīkli, rullo pretinsektu tīkli, plisēts tīkls. Jau kopš 1993. gada mēs izgatavojam rullo žalūzijas un cita veida žalūzijas.
  Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi.


  Modernākais šī brīža risinājums, kas veiksmīgi palīdz pasargāt mājas no mušām, odiem un citiem kukaiņiem - aizsargtīkli logiem un durvīm. Modernie pretinsektu tīkli ir komfortabli, tie ir 100 % efektīvi un nepamanāmi.
  Pretinsektu tīklus ir viegli pielāgot dažādu formu un veidu logiem un durvīm - plastmasas, koka, alumīnija. Visi tīkli tiek stiprināti no telpu iekšpuses, tādēļ nekādi netiek apgrūtināti cilvēki, kas dzīvo ēku augšējos stāvos. Tīkli ir dažādu veidu, tādēļ, izvēloties piemērotākos, netraucē lietot durvis un logus kā ierasts. „Lauresta" piedāvā jaunumu - plisētus pretinsektu tīklus, kas daudzos gadījumos ir pārāki par parastajiem rāmja vai rullo tīkliem.

  Ir acīmredzami, ka pretinsektu tīkli ir ne tikai veiksmīgs, bet arī ilgi kalpojošs līdzeklis aizsardzībai pret kukaiņiem. Tīkls tiek ražots no stiklašķiedras, kas ir pārklāta ar PVC un ir izturīgs pret laika apstākļu iedarbību. Tīkla audums ir plāns, pelēkā krāsā, tādēļ ir pavisam nepamanāms un neaptumšo telpu. Alumīnija profili tiek krāsoti, izmantojot pulverkrāsošanas metodi, tādēļ tie ir izturīgi pret rūsu. Plisētais tīkla rāmis var būt ne tikai baltā krāsā, bet ir iespējams izvēlēties arī brūnu, bronzas vai koka imitācijas krāsu.

  Mūsu klienti ir pamanījuši, ka pretinsektu tīkli lieliski izpilda arī citas funkcijas. Tie aizsargā no neliela lietus, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka lietus ūdens iekļūs telpā, ja aiz neuzmanības logs palicis pusatvērts. Ērti ir arī tas, ka uz putekļaina loga nepaliek notecējušu lietus lāšu nospiedumi. Bet dzīvnieku mīļotājiem nav jāuztraucas par to, ka bezrūpīgs kaķēns izspruks pastaigāties, izmantojot atvērtu logu.

  1. RĀMJVEIDA PRETINSEKTU TĪKLI
  Rāmjveida tīkli savas vienkāršās konstrukcijas dēļ ir vislētākie. Tos montē pie loga, izmantojot papildus rāmi un stiprina no loga ārpuses ar magnētiem vai speciāliem turētājiem. Šādus pretinsektu tīklus ir viegli uzmontēt un, vasarai beidzoties, demontēt. Šos tīklus ir iespējams montēt ne tikai pie loga rāmja, bet arī, piemēram, pie atveres sienā vai lauka terasē. Par papildus maksu iespējams iegādāties un piestiprināt spraugu slotiņu, kas kompensē virsmas nelīdzenumus un neļauj pa spraugām kukaiņiem iekļūt telpā.

  2. RULLO PRETINSEKTU TĪKLI
  Rullo pretinsektu tīklus stiprina stacionāri, tomēr tos viegli ir satīt un paslēpt kasetē loga augšpusē, izmantojot ķēdīti vai atsperes mehānismu, vai paslēpt sānos, viegli pabīdot - tas ir īpaši ērti, ja ir ārdurvis. Blīvas slotiņveida joslas tīkla malās neļauj pat vismazākajam kukainītim iekļūt telpā. Diemžēl ir arī neliels mīnuss - rullo tīklam ir augsts apakšējais slieksnis, tādēļ, ja durvis tiek lietotas pastāvīgi, tas var radīt diskomfortu.

  3. PLISĒTS TĪKLS
  Augstā sliekšņa problēmu lieliski atrisina plisēti pretinsektu tīkli. Slieksnis šajā sistēmā ir zems un nepamanāms - tikai 7 mm, bet tīkls sabīdās kompakti, kā rullo. Šis tīkls ir unikāls ar to, ka speciāls mehānisms ļauj viegli kompensēt rāmja neprecizitātes, pat līdz 10 mm - tas ir aktuāli tajā gadījumā, ja logs vai durvis ir nedaudz pašķiebušies vai nav pilnīgi taisni. Plisētā tīkla ražošanai tiek izmantots moderns „salokāms" audums, kas ir austs, tādēļ tas neburzās un nezaudē formu. Vēl viena plisēta tīkla priekšrocība ir tā, ka to ir ļoti vienkārši uzmontēt un, sezonai beidzoties, arī demontēt, to izdara ar pāris vienkāršām rokas kustībām, nav nepieciešamai nekādi papildus instrumenti vai īpašas iemaņas.

  Tīkls ir īpaši drošs arī bērniem, ne tikai zemā sliekšņa dēļ, bet arī tādēļ, ka šajā sistēmā nav nospriegotas atsperes, kā tas ir rullo pretinsektu tīklam.

  Pieredzējuši Lauresta meistari uzstādīs jūsu moskītu tīklus, tā kā jums nebūs jācīnās ar iesācēju kļūmēm. Tas tiek panākts ar uzņēmuma darbinieku zemo rotāciju. Vidējais darbinieka nodarbinātības ilgums uzņēmumā Lauresta ir 8 gadi.
  Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu žalūziju garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams.  + moskītu tīklus varam izgatavot ātrā laikā, par tik cik lielākā daļa no izejmateriāliem ir noliktavā uz vietas
  + jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu, jo izejmateriāli tiek iepirkti tieši no ražotāja
  + ražošana atrodas Lietuvā, Klaipēdā: moskītu tīkli tiek ražoti 3000 m2 lielās ražošanas telpās
  + noliktavā pieejamas detaļas visa veida moskītu tīkliem
  + mēs nodrošīnam garantiju visiem mūsu ražotajiem moskītu tīkliem.
  Nepērciet moskītu tīklus bez eksperta konsultācijas (katru gadu mēs saražojam ap 5000 moskītu tīklu).  Jau kopš 1993.gada Latvija un Lietuvas m

  Ziņot par šo sludinājumu


  Atrašanās vieta:Rīga
  Stāvoklis:Jauns
  Cena:10.00 €
  Foto:
  Tālrunis:(+371)25-556-555
  E-mail:Sūtīt epastu
  WWW:Apskatīties

  Pievienot Atgādinājumu Skatīt visus sludinājumus no