• Uzņēmumu IT atbalsts.
  Kompānija Intechnologies nodarbojas ar ārpakalpojumiem (outsourcing) Informācijas Tehnoloģiju sfērā. Mūsu mērķis – Jūsu finanšu izdevumu samazināšana- uzlabojot kvalitāti. Ārpakalpojumi – tās ir daļas no funkcijām, kuras nodrošina Jūsu firmas darbību apkalpošanu, nodošanu citai organizācijai – izpildītājam.

  Mēs nodrošinām:
  - pasta serveru, proxy serveru, datu bāžu serveru uzstādīšana un apkalpošana;
  - lokālo tīklu administrēšana un uzturēšana;
  - serveru virtualizācija;
  - datu rezervēšana un atjaunošana;
  - tīkla iekārtu konfigurēšana;
  - datoru un perifērijas iekārtu konfigurēšana, apkalpošana;
  - lietotāju tehniskais atbalsts un konsultēšana.
  Serveru apkalpošana realizējas uz Linux, Windows 2003/2008/2012

  Ārpakalpojumu priekšrocības:
  * Līdzekļu ietaupīšana. Ārpakalpojumu izmaksas ir daudz zemākas nekā izmaksas par pašas struktūras būvēšanu. Šo pakalpojumu izmaksas ir Jūsu izdevumi, kas samazina ar nodokli apliekamo bāzi.
  *Darba vietu ietaupīšana. Personīgas struktūras izveidošana prasa papildus biroja platības, biroja tehniku, kancelejas preces, uzziņu – tiesību sistēmas, licenzēta programmatūra.
  *Pastāvīgs nepārtraukts darbs. Saviem darbiniekiem Jums ir jāpiešķir ikgadējs atvaļinājums, slimības lapa. Ārpakalpojumu nodrošināšanas firma strādā pastāvīgi.
  *Laika ietaupīšana. Personāla izvēle – nav viegls uzdevums, kas prasa laiku. Infrastruktūra, tehnoloģijas un speciālisti, kas ir nepieciešami Jums, jau ir mums.
  *Garantēta kvalitāte. Firmas –autsorsera personāls sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuriem ir milzīga pieredze analoģiskos projektos.
  Cita informācija mūsu mājaslapā.

  Ziņot par šo sludinājumu


  Atrašanās vieta:Rīga
  Tālrunis:(+371)25-900-411
  Tālrunis:(+371)25-900-432
  E-mail:Sūtīt epastu
  WWW:Apskatīties

  Pievienot Atgādinājumu Skatīt visus sludinājumus no