• Durvju cents SIA "Livonia Design" piedāvā izgatavot masīvkoka durvis pēc jūsu vēlmēm. Tās izgatavojam no vērtīga koka (osis, ozols, priede u.c.). Šādu durvju ražošanai izmanto koksni bez defektiem (mezgliem un plaisām). Mēs izgatavojam koka durvis, izmantojot arī papildu elementus no citiem materiāliem (vitrāžas, metāls u.c.). Tas nodrošina plašas dizaina izstrādes iespējas dizaineriem un arhitektiem.
  SIA "Livonia Design" izstrādājumi ir prestiža un labas gaumes zīme. Kvalitatīvās durvis ražojam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un jaunāko tehnoloģiju iekārtas. Šādas durvis izcels un pasvītros jūsu individualitāti un dos īpašas gaisotnes sajūtu kā Jums un jūsu ģimenei, tā arī dārgajiem viesiem.

  Деревянные двери SIA «Livonia Design» – это признак престижа и хорошего вкуса. Двери изготавливаются, как правило, из массива дерева ценных пород (сосна, ясень, дуб и т. д.). Мы предлагаем полный спектр услуг - от измерения до полностью готовых дверей.
  Мы производим высококачественные двери, используя новейшие технологии и современное оборудование. Такие двери создадут и подчеркнут вашу индивидуальность и придадут вам ощущение особой атмосферы для вас и вашей семьи, а также для уважаемых гостей.

  Ziņot par šo sludinājumu


  Atrašanās vieta:Rīga
  Stāvoklis:Jauns
  Cena:300.00 €
  Foto:
  Tālrunis:(+371)20-022-792
  E-mail:Sūtīt epastu

  Pievienot Atgādinājumu Skatīt visus sludinājumus no