• Peintbols Doles salā - Woodsball parkā, tikai € 4.99. Svaigs gaiss, kārtīga izšaudīšanās un lieliska atpūta, Woodsball parkā varēsiet atpūsties no dzīves rutīnas, rīkot vecpuišu ballītes svinības, dzimšanas dienas svinības, rīkot pasākumus bērniem.
  Woodsball parka peintbola laukums ir lielākais (5000+ kv/m) apgaismotais peintbola laukums Latvijā. Izveidots koptā mežā mazas upītes krastā. 
Woodsball paraka peintbola laukuma konstrukcijas veidotas no īstām tranšejām, pazems tuneļa, koka torņiem, guļbūves tipa mājiņām, piecdesmitgadīgiem kokiem, krūmiem, maza dīķa un īstas upes.
  Pēc peintbola spēles varēsiet jauki pavadīt laiku labiekārtotās piknika vietās vai nodoties relaksējošām izklaidēm pirtī un kublā.

  Peintbols Woodsball parkā:
  Dažādas misijas interesantākai peintbola spēlei;
  Tīras un neaizsvīdušas maskas katram spēlētājam visu spēles laiku;
  Tīrs un nesaplēsts tērps katram spēlētājam;
  Peintbola pistoles Tippmann FT-12 vai 98 rental, perfektā kārtībā;
  Profesionāls personāls spēles starplaikos notīrīs masku un stikliņu, uzpildīs ieroci un parūpēsies, lai Jums būtu vairāk laika, ko pavadīt kopā ar draugiem;
  Drošība pirmajā vietā. Woodsball parkā peintbola ieroči tiek pildīti ar slāpekli, kas nodrošina perfektu šāviena spēku, precizitāti un drošību;
  Sievietem - aizsargveste bezmaksas.

  Starta komplekts (maska, markers, tērps, cimdi, 100 bumbiņas) - tikai € 4.99

  Ziņot par šo sludinājumu


  Atrašanās vieta:Rīga
  Stāvoklis:Pareizs
  Cena:4.99 €
  Foto:
  Tālrunis:(+371)27-474-471
  Tālrunis:(+371)20-408-055
  E-mail:Sūtīt epastu
  WWW:Apskatīties

  Pievienot Atgādinājumu Skatīt visus sludinājumus no